به روزترین خبرنامه لوازم خانگی به روزترین خبرنامه لوازم خانگی .

به روزترین خبرنامه لوازم خانگی

آشنایی با تلویزیون ال جی SM9000 (بخش اول)

حاشیه های این تلویزیون مانند صفحه نمای SK9000، بسیار نازک هستند. صفحه نمایش روی حاشیه ها قرار دارد، بنابراین صفحه نمایش به خوبی محافظت نمی شود و می تواند هنگام حمل و نقل تلویزیون به راحتی آسیب ببیند. پس باید مواظب باشید. بعضی از ورودی ها در پشت تلویزیون قرار دارند، اما ورودی هایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، در کناره های تلویزیون قرار دارند که این بسیار عالی است، زیرا در هنگام استفاده در دسترس هستند. پشت پایه توخالی است و می تواند برای مدیریت کابل مورد استفاده قرار گیرد.

کیفیت ساخت

کیفیت ساخت کلی تلویزیون SM9000 مناسب است. این مدل با وارد شدن ضربه بسیار بیشتر از مدل سال گذشته و SM9500 تکان میخورد. به همین دلیل ما نمره پایین تری را به آن دادیم.

LG SM9000 در کل کیفیت تصویر خوبی را ارائه می دهد. مانند اکثر تلویزیون های با پنل IPS، نمی تواند رنگ مشکی عمیق را به خوبی نمایش دهد و این در اتاق تاریک بیشتر قابل توجه است. این مدل دارای قابلیت لوکال دایمینگ با نوردهی کامل است که متاسفانه، زیاد به عملکرد آن در اتاق تاریک کمک نمی کند. SM9000 دارای روشنایی خوبی در محتوای SDR و روشنایی مناسب در محتوای HDR است، اما بسیار کم نورتر از SM9500 است. با این وجود، این تلویزیون با وجود هاله های قابل توجه در رنگ های نزدیک به هم، دارای شیب تصویر بسیار عالی است، همچنین دارای طیف گسترده ای از رنگ ها است.

یکنواختی خاکستری

یکنواختی رنگ خاکستری مناسب و کمی بهتر از مدل SM9500 است. دو طرف صفحه نمایش به طرز قابل توجهی تیره تر هستند. در مرکز صفحه، برخی از اثرات صفحه نمایش کثیف (DSE) وجود دارد. و در صحنه های نزدیک به سیاه، یکنواختی خیلی بهتر است و مشکل قابل توجهی وجود ندارد.


برچسب: تلویزیون 2019 ال جیSM9000، تلویزیون SM9000 ال جی، قیمت تلویزیون SM9000 ال جی، تلویزیون جدید SM9000 ال جی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۳:۰۶ توسط:Asenat موضوع: تلویزیون نظرات (0)